LÁSKA D02 Růže Hydrosol 50 ml

Hydrosol (neboli květovaná voda) je velmi jemná látka, která je vhodná i pro štěňátka, březí fenky, kočky i jiná zvířata. Dokonalá Láska D02 Růže je důležitá pro podporu stabilizace hormonální nerovnováhy - například po kastrační potíže, nekomfortní projevy falešné březosti u fen, zvýšená dominance v průběhu dospívání apod.

kliknutím zvětšíte
LÁSKA D02 Růže Hydrosol 50 ml Dokonalá láska
279 Kč231 CZK bez DPH 285 CZKSleva: 2%ks
Kód:VaL-ZN-DL-011
Výrobce:Dokonalá láska
Dostupnost:skladem

LÁSKA D02 Růže Hydrosol 50 ml

 

Hydrosol (neboli květovaná voda) je velmi jemná látka, která je vhodná i pro štěňátka, březí fenky, kočky i jiná zvířata. Dokonalá Láska D02 Růže je důležitá pro podporu stabilizace hormonální nerovnováhy - například po kastrační potíže, nekomfortní projevy falešné březosti u fen, zvýšená dominance v průběhu dospívání (s tím jde ruku v ruce zvýšený adrenalin). U růže je vědecky dokázaná skutečná účinnosti snížení adrenalinu a to až o 30 %. To může velmi významně pomoci při excitaci zvířat například při a po útoku. Stejně tak je vhodnou podporou u zvířat, které řeší prodělané trauma z minulosti.  Růže je zároveň výkonným stabilizátorem emocí.

Hlavní přínos:

  • redukce adrenalinu
  • fytoestrogeny
  • relaxant

 

Způsob použití:

1x až 3x denně nabízejte účinnou látku z dlaní k inhalaci a olizování. Pokud zvíře bude chtít, můžete látku také vtírat do kůže a srsti.

 

Upozornění:

Nepodávejte vnitřně při akutním či chronickém zánětu slinivky. Veterinární přípravek. Pouze pro zvířata. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nevystavujte slunečnímu svitu a zdrojům tepla.

 

Doba použitelnosti: 1 rok od data výroby.

Český výrobek Český výrobek

Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam