Zvýhodněný balíček STRACH a STRES - LÁSKA 54 50ml + LÁSKA 56 50ml

Kombinace přípravků LÁSKA 54 Při traumatu a stresové zátěži 50ml a LÁSKA 56 Při strachu a úzkosti 50 ml pomůže vašemu pejskovi zvládnout chvíle extrémního strachu a stresu.

kliknutím zvětšíte
Zvýhodněný balíček STRACH a STRES - LÁSKA 54 50ml + LÁSKA 56 50ml Dokonalá láska
769 Kč636 CZK bez DPH 799 CZKSleva: 4%ks
Kód:VaL-ZN-DL-013
Výrobce:Dokonalá láska
Dostupnost:skladem

Zvýhodněný balíček STRACH a STRES - LÁSKA 54 50ml + LÁSKA 56 50ml

 

 

Kombinace přípravků LÁSKA 54 Při traumatu a stresové zátěži (50ml) a LÁSKA 56 Při strachu a úzkosti (50ml) pomůže vašemu pejskovi zvládnout chvíle extrémního strachu a stresu.

Přípravek LÁSKA 54 Při traumatu a stresové zátěži je pro první fázi terapie. Přípravek ovlivňuje paměťová centra a připravuje mozek na vytvoření nových spojení. Tedy na terapii strachu.

Přípravek LÁSKA 56 Při strachu a úzkosti je určený pro druhou fázi terapie. Přípravek reguluje GABA a napomáhá správně vyhodnocovat podněty (hluky, světlo atd). Tímto dochází v mozku ke správné odezvě a snížení nutnosti strachových projevů.

 

Dávkování a způsob použití:

LÁSKA 54: Aplikační dávka 1 ml (cca 40 kapek) na 5 kg hmotnosti zvířete. Potřebnou dávku nakapejte do dlaní a vetřete na boční stranu krku, nebo do oblasti zátylku, nebo mezi lopatky či do oblasti beder a kořene ocasu. Přípravek lze také aplikovat do oblasti třísel. V případě zájmu může zvíře směs olíznout z ruky, pokud má v pořádku trávení a není citlivé na oleje.

LÁSKA 56: Aplikační dávka 1 ml (cca 40 kapek) na 5 kg hmotnosti zvířete. Potřebnou dávku nakapejte do dlaní a vetřete na boční stranu krku, nebo do oblasti zátylku, nebo mezi lopatky či do oblasti beder a kořene ocasu. Přípravek lze také aplikovat do oblasti třísel. V případě zájmu může zvíře směs olíznout z ruky, pokud má v pořádku trávení a není citlivé na oleje.

Užívejte do vymizení obtíží nebo trvale. V případě potřeby můžete jednou týdně dávkování jednorázově zvýšit a to až trojnásobně.

Pokud to pes upřednostňuje, může účinné látky inhalovat přímo z lahvičky nebo z vašich dlaní. Než budete lahvičku používat poprvé, prozkoumejte ji a očichejte společně s Vaším psem, nechte jej seznámit se s jeho novým pomocníkem pro dosažení psychické pohody. Nezapomeňte, že i při používání tohoto přípravku zůstává nejdůležitější váš správný přístup ke psovi.

V případě pravidelného používání výrobku po dobu 3 měsíců aplikaci výrobku přerušte na dobu 1 týdne. Je to vhodné pro občasné celkové pročištění organismu.

 

Upozornění:

LÁSKA 54: Veterinární přípravek určený pro psy. Pouze pro zvířata. Skladujte v suchu a chladu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék. Přípravek není vhodné užívat v době gravidity a laktace.

LÁSKA 56: Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék. Před použitím vždy protřepejte! Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením, teplem. Přípravek není určen pro březí feny. Přípravek není vhodný při epilepsii. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Doba použitelnosti: 1 rok od data výroby

Český výrobek Český výrobek

Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam