Zvýhodněný balíček PÉČE O UŠI - Láska 03 10ml + zelený jíl 50g

Balíček obsahuje: LÁSKA 03 Péče o uši v běžném režimu 10 ml a LÁSKA B04 Zelený jíl 50 g. Přípravek Láska 03 je přípravek pro péči o uši s výskytem zašpinění nebo ušního mazu, kdy účinné látky podporují odvod ušního mazu a pomáhají udržet normální stav v ušní dutině. Láska 04 zelený jíl je výbornou pomůckou pro občasné vytrhání chlupů ze zvukovodu.

kliknutím zvětšíte
Zvýhodněný balíček PÉČE O UŠI - Láska 03 10ml + zelený jíl 50g Dokonalá láska
399 Kč330 CZK bez DPH 419 CZKSleva: 5%ks
Kód:VaL-OUP-DL-020
Výrobce:Dokonalá láska
Dostupnost:skladem

Zvýhodněný balíček PÉČE O UŠI - Láska 03 10ml + zelený jíl 50g

 

Balíček obsahuje: LÁSKA 03 Péče o uši v běžném režimu 10 ml a LÁSKA B04 Zelený jíl 50 g.

LÁSKA 03 Péče o uši v běžném režimu -  pro péči o uši s výskytem zašpinění nebo ušního mazu. Účinné látky podporují odvod ušního mazu a pomáhají udržet normální stav v ušní dutině. Zdravé ucho je hladké, růžové, bez zápachu a výtoku, nebolestivé.

Láska B04 Zelený jíl - nadměrně osrstěný zvukovod vyžaduje občasné vytrhání chlupů. LÁSKA B04 Zelený jíl je výbornou pomůckou. Mastné chlupy v uších zdrsní a ty se poté lépe uchopí a po malých chomáčcích vytrhnou. LÁSKA B04 Zelený jíl ucho nevysušuje a zároveň napomáhá dohojení kůže po vytržení. Zelený jíl působí hojivě a detoxikačně. V případech povrchového krvácení napomůže rychlejšímu a zastavení krvácení.

 

Způsob použití: 

LÁSKA 03 Péče o uši v běžném režimu: Do ušního kanálku kápněte 1 až 4 kapky dle velikosti ucha. Případně vytřete ucho zevnitř tamponem s nakapanou směsí (až 10 kapek). Jemně promasírujte zevně kořen ucha a okolí. Doporučená frekvence použití: 1x týdně. V některých případech je k dosažení výsledku nutná častější frekvence. Užívejte maximálně 2x denně.

LÁSKA B04 Zelený jíl: Jemně nanášejte LÁSKA B04 Zelený jíl kosmetickým štětcem do oblasti celého ucha (z venku do chlupů a na zvukovod). Mastné chlupy v uších zdrsní a ty se poté lépe uchopí a po malých chomáčcích vytrhnou. Můžete jej použít i v případě poranění kůže. Čerstvou tržnou nebo řeznou ránu vydezinfikujte například některým z hydrosolů. Po oschnutí do ranky nasypte přiměřené (větší) množství zeleného jílu. Jíl velmi jemně zapracujte do poranění. Ulpělý jíl v okolí poranění nechte působit na kůži.

 

Upozornění: Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením, teplem.

Doba použitelnosti: viz etikety

Český výrobek Český výrobek

Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam