LÁSKA D03 Heřmánek Hydrosol 50 ml

Hydrosol (neboli květovaná voda) je velmi jemná látka, která je vhodná i pro štěňátka, březí fenky, kočky i jiná zvířata. Dokonalá Láska D03 Heřmánek je velkou úlevou při alergiích a kožních potížích, jedná o výkonný relaxant pomáhající při stavech úzkosti. Zvířata jej vybírají i při trávicích obtížích.

kliknutím zvětšíte
LÁSKA D03 Heřmánek Hydrosol 50 ml Dokonalá láska
275 Kč227 CZK bez DPH 285 CZKSleva: 4%ks
Kód:VaL-ZN-DL-012
Výrobce:Dokonalá láska
Dostupnost:skladem

LÁSKA D03 Heřmánek Hydrosol 50 ml

 

Hydrosol (neboli květovaná voda) je velmi jemná látka, která je vhodná i pro štěňátka, březí fenky, kočky i jiná zvířata. Dokonalá Láska D03 Heřmánek je velkou úlevou při alergiích a kožních potížích. Jeho hlavní sezonou je tak jaro, kdy pro spoustu zvířat začíná období alergií a s tím provázené kožními projevy. Také se jedná o výkonný relaxant pomáhající při stavech úzkosti. Zvířata jej vybírají i při trávicích obtížích. Hydrosol bývá nejčastěji přijímán orálně (olizováním), nebo jej zvířata chtějí vtírat do srsti, po straně krku nebo do vnitřní strany stehna.

 

Hlavní přínosy:

  • řešení úzkosti
  • alergie
  • kožní potíže
  • trávicí potíže

 

Způsob použití:

1x až 3x denně nabízejte účinnou látku z dlaní k inhalaci a olizování. Pokud zvíře bude chtít, můžete látku také vtírat do kůže a srsti.

 

Upozornění:

Nepodávejte vnitřně při akutním či chronickém zánětu slinivky. Veterinární přípravek. Pouze pro zvířata. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nevystavujte slunečnímu svitu a zdrojům tepla.

 

Doba použitelnosti: 1 rok od data výroby.

Český výrobek Český výrobek

Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam