LÁSKA B35 PODPORA PRO OČI A ZRAK – bylinná směs 100g

Bylinná podpůrná směs určená pro podporu správné činnosti očí a jasný zrak. 100% přírodní produkt. Složení: Složení: brusnice borůvka – list, pupečník asijský / gotukola – list, vlaštovičník větší - list a nať, heřmánek lékařský – květ, chrpa polní – květ, světlík lékařský – nať, jinan dvoulaločný / ginkgo – list. Balení 100g.

kliknutím zvětšíte
LÁSKA B35 PODPORA PRO OČI A ZRAK – bylinná směs 100g Dokonalá láska
399 Kč330 CZK bez DPHks
Kód:VaL-OUP-DL-021
Výrobce:Dokonalá láska
Dostupnost:skladem

LÁSKA B35 PODPORA PRO OČI A ZRAK – bylinná směs 100g

 

Bylinná podpůrná směs určená pro podporu správné činnosti očí a jasný zrak. 100% přírodní produkt bez syntetických příměsí a konzervantů.

 

Způsob použití:

Základní způsob použití: přimíchejte bylinnou směs přímo do potravy.
Denní dávka: 1 zarovnaná čajová lžička směsi na 10 kg hmotnosti zvířete.
Při dlouhodobém nebo trvalém užívání podávejte s přestávkami – vždy po čtyřech týdnech užívání proveďte přestávku po dobu pěti dnů.

Další způsoby použití: Výluh – směs nechte macerovat ve studené vodě po dobu 2 hodin, poté ohřejte k bodu varu. Po vychladnutí a scezení nařeďte do misky s vodou k pití. Dávkování: 2 čajové lžičky na 10 kg hmotnosti zvířete. Podestýlka – přiměřené množství směsi nasypte na dno voliéry, klece, terária či kotce. Po týdnu obměňte za novou dávku.

 

Složení: brusnice borůvka – list, pupečník asijský / gotukola – list, vlaštovičník větší - list a nať, heřmánek lékařský – květ, chrpa polní – květ, světlík lékařský – nať, jinan dvoulaločný / ginkgo - list

 

Upozornění: Uchovávejte v suchu, nevystavujte slunečnímu svitu.
Určeno pro zvířata v zájmovém chovu. Pouze pro zvířata. Není určeno pro kočkovité šelmy a fretkovité. Nenahrazuje veterinární péči, není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék. Lze kombinovat s veterinárním léčivem. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením, teplem a mrazem. Uchovávejte mimo dosah dětí.
Není určeno pro březí a kojící samice.

Doba použitelnosti: 18 měsíců od data výroby

Český výrobek Český výrobek

Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam

Související odkazy

Novinky