LÁSKA B32 PRO PODPORU SRDEČNÍ A CÉVNÍ ČINNOSTI - bylinná směs 100g

Bylinná podpůrná směs určená pro podporu srdeční a cévní činnosti zvířat. 100% přírodní produkt. Složení: hloh obecný – květ, smetánka lékařská – list, penízovka sametonohá / enoki, řebříček obecný – květ, přeslička rolní, jinan dvoulaločný / ginkgo – list, pupečník asijský / gotukola – list, srdečník obecný - květ a nať, šišák bajkalský – kořen. Balení 100g.

kliknutím zvětšíte
LÁSKA B32 PRO PODPORU SRDEČNÍ A CÉVNÍ ČINNOSTI - bylinná směs 100g Dokonalá láska
349 Kč288 CZK bez DPH 360 CZKSleva: 3%ks
Kód:VaL-IHR-DL-010
Výrobce:Dokonalá láska
Dostupnost:skladem

LÁSKA B32 PRO PODPORU SRDEČNÍ A CÉVNÍ ČINNOSTI - bylinná směs 100g

 

Bylinná podpůrná směs určená pro podporu srdeční a cévní činnosti zvířat. 100% přírodní produkt. 

 

Způsob použití:

Základní způsob použití: přimíchejte bylinnou směs přímo do potravy.
Denní dávka: 1 zarovnaná čajová lžička směsi na 10 kg hmotnosti zvířete.
Při dlouhodobém nebo trvalém užívání podávejte s přestávkami – vždy po čtyřech týdnech užívání proveďte přestávku po dobu pěti dnů.

Další způsoby použití: Výluh – směs nechte macerovat ve studené vodě po dobu 2 hodin, poté ohřejte k bodu varu. Po vychladnutí a scezení nařeďte do misky s vodou k pití. Dávkování: 2 čajové lžičky na 10 kg hmotnosti zvířete. Podestýlka – přiměřené množství směsi nasypte na dno voliéry, klece, terária či kotce. Po týdnu obměňte za novou dávku.

 

Složení: hloh obecný – květ, smetánka lékařská – list, penízovka sametonohá / enoki, řebříček obecný – květ, přeslička rolní, jinan dvoulaločný / ginkgo – list, pupečník asijský / gotukola – list, srdečník obecný - květ a nať, šišák bajkalský - kořen 

 

Upozornění: Uchovávejte v suchu, nevystavujte slunečnímu svitu.
Určeno pro zvířata v zájmovém chovu. Pouze pro zvířata. Není určeno pro kočkovité šelmy a fretkovité. Nenahrazuje veterinární péči, není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék. Lze kombinovat s veterinárním léčivem. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením, teplem a mrazem. Uchovávejte mimo dosah dětí.
Není určeno pro březí a kojící samice.

Doba použitelnosti: 18 měsíců od data výroby

Český výrobek Český výrobek

Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam