LÁSKA B31 PRO POSÍLENÍ IMUNITY A OBRANYSCHOPNOSTI - bylinná směs 100g

Bylinná podpůrná směs určená pro podporu imunity a obranyschopnosti psů, koní, hlodavců a dalších zvířat. 100% přírodní produkt. Složení: třapatka nachová / echinacea, kurkuma – kořen, lékořice lysá – kořen, eleuterokok ostnitý / sibiřský ženšen – kořen, smetánka lékařská – list ,smetánka lékařská – kořen, kopřiva dvoudomá – list, rozchodnice růžová / rhodiola, řemdihák plstnatý / vilkakora – kůra

kliknutím zvětšíte
LÁSKA B31 PRO POSÍLENÍ IMUNITY A OBRANYSCHOPNOSTI - bylinná směs 100g Dokonalá láska
329 Kč272 CZK bez DPH 336 CZKSleva: 2%ks
Kód:VaL-IHR-DL-009
Výrobce:Dokonalá láska
Dostupnost:skladem

LÁSKA B31 PRO POSÍLENÍ IMUNITY A OBRANYSCHOPNOSTI - bylinná směs 100g

 

Bylinná podpůrná směs určená pro podporu imunity a obranyschopnosti psů, koní, hlodavců a dalších zvířat. 100% přírodní produkt.

 

Způsob použití:

Základní způsob použití: přimíchejte bylinnou směs přímo do potravy.
Denní dávka: 1 zarovnaná čajová lžička směsi na 10 kg hmotnosti zvířete. Při dlouhodobém nebo trvalém užívání podávejte s přestávkami – vždy po čtyřech týdnech užívání proveďte přestávku po dobu pěti dnů.

Další způsoby použití: Výluh – směs nechte macerovat ve studené vodě po dobu 2 hodin, poté ohřejte k bodu varu. Po vychladnutí a scezení nařeďte do misky s vodou k pití. Dávkování: 2 čajové lžičky na 10 kg hmotnosti zvířete. Podestýlka – přiměřené množství směsi nasypte na dno voliéry, klece, terária či kotce. Po týdnu obměňte za novou dávku.

 

Složení: třapatka nachová / echinacea, kurkuma – kořen, lékořice lysá – kořen, eleuterokok ostnitý / sibiřský ženšen – kořen, smetánka lékařská – list, smetánka lékařská – kořen, kopřiva dvoudomá – list, rozchodnice růžová / rhodiola, řemdihák plstnatý / vilkakora - kůra

 

Upozornění: Určeno pro zvířata v zájmovém chovu. Pouze pro zvířata. Není určeno pro kočkovité šelmy a fretkovité. Nenahrazuje veterinární péči, není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék. Lze kombinovat s veterinárním léčivem. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením, teplem a mrazem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno pro březí a kojící samice.

Doba použitelnosti: 18 měsíců od data výroby

Český výrobek Český výrobek

Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam