LÁSKA 50 Pro rychlé zklidnění 20 ml

Dokonalá Láska 50 je 100% přírodní synergická směs pro rychlé zklidnění psychiky ve stresové situaci a pozitivní změnu nálady. Otevírá cestu k další adaptaci, socializaci a práci se psem či člověkem. Velmi vhodný pro uklidnění při cestování, návštěvě veterinární ordinace, psích akcích a výstavách.

kliknutím zvětšíte
LÁSKA 50 Pro rychlé zklidnění 20 ml Dokonalá láska
403 Kč333 CZK bez DPH 449 CZKSleva: 10%ks
Kód:VaL-ZN-DL-002
Výrobce:Dokonalá láska
Dostupnost:skladem

LÁSKA 50 Pro rychlé zklidnění 20 ml

 

Směs 100% přírodních účinných látek, která napomáhá rychlému emočnímu uvolnění a tím zklidnění psychiky zdravého zvířete ve stresové situaci. Přípravek lze využít u všech savců. Je vhodným doplňkem při nácviku nových situací. Typicky je používán při cestovánínávštěvě veterinární ordinace nebo salonu, na akcích, srazech, výstavách. Přípravek vykazuje nižší účinnost při použití u zvířat se závažnějším psychickým postižením.

 

Způsob použití a dávkování: V emočně vypjaté chvíli jednou zmáčkněte dávkovač do dlaní, rozetřete a vytvořte z dlaní masku, z níž dáte zvířeti inhalovat po dobu 5 až 20 vteřin. Dávku můžete také vetřít do kůže a srsti na krku. Můžete použít opakovaně až 8x denně.


Složení: Slunečnicový olej, esenciální oleje Matricaria recutita - heřmánek modrý , Majorana hortensis - majoránka zahradní, Citrus aurantinum – neroli, Levandulia angustifolia - levandule úzkolistá, vitamin E

 

Upozornění:
Veterinární přípravek určený pro psy, koně a hlodavce. Skladujte v suchu a chladu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék.

Doba použitelnosti: 1 rok od data výroby

Český výrobek Český výrobek

Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam