LÁSKA 10 Dokonalá voda Biocidní roztok e-dison 100 ml

Dokonalá Láska 10 ničí veškeré viry a bakterie, je to skvělý doplněk pro zajištění zcela čisté a bezpečné vody. Je velice vhodný pro všechny pejsky, které trápí psincový kašel i jako prevence u zbytku smečky, pro pejsky, kteří mají sklony k opakovaným infekcím anebo trpí oslabenou imunitou či bakteriálním průjmem. Při infekčním kašli používejte od prvního zakašlání.

kliknutím zvětšíte
LÁSKA 10 Dokonalá voda Biocidní roztok e-dison 100 ml Dokonalá láska
199 Kč164 CZK bez DPH 229 CZKSleva: 13%ks
Kód:VaL-AS-DL-006
Výrobce:Dokonalá láska
Dostupnost:skladem

LÁSKA 10 Dokonalá voda Biocidní roztok e-dison 100 ml

 

Přípravek pro dezinfekci pitné vody pro lidi a zvířata typu biocidního přípravku 5 - Pitná voda. Není to zázrak! Je to dar moderní vědy s láskou k přírodě. V mnohém umí nahradit antibiotika a nešetrné dezinficienty. 

Biocidní roztok LÁSKA 10 Dokonalá Voda přidávejte do misky s pitnou vodou podle uvedeného dávkování a koncentrace. Při infekčním kašli používejte od prvního zakašlání. Zvláště, jsou-li v domácnosti další zvířata.

Dokonalá Láska 10 je skvělý doplněk pro zajištění zcela čisté a bezpečné vody. Roztok ničí viry a bakterie. Je velice vhodný pro všechny pejsky i kočky, které trápí psincový kašel, mají sklony k opakovaným infekcím a nebo trpí oslabenou imunitou či bakteriálpním průjmem.
 

Návod k použití a dávkování:
Kapalný prostředek pro desinfekci pitné vody. Používejte ředění 8 ml (1 víčko) prostředku na 1 l pitné vody pro běžnou péči. V intenzivním režimu lze použít až 32 ml (4 víčka) prostředku na 1 l pitné vody. Doba podávání v obou případech ředění by neměla přesáhnout dobu 7–10 dní v kuse. Roztok redukuje mikroflóru, doporučujeme následné podávání probiotik. Nepoužívejte misku z kovu.
 
Účinné látky: Aktivní chlor generovaný z chloridu sodného (soli) elektrolýzou 300mg/l
 
Složení: Elektrochemicky aktivovaná voda 99,37 %, sůl 0,6 %, aktivní chlor 0,03 %
 
 
Skladování: Uchovávejte v původním obalu při teplotě od +5 °C do +25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Trvanlivost prostředku je 6 měsíců od data výroby při doporučených podmínkách skladování.
 
Doba použitelnosti: 6 měsíců od data výroby. Po otevření spotřebujte do 40 dnů.
 
Upozornění:
Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék. Přípravek není určen pro březí a kojící feny, pro zvířata s onemocněním srdce, ledvin a jater. Pokud zvíře již užívá antibiotický přípravek, konzultujte správné použití biocidního roztoku se svým veterinárním lékařem

Český výrobek Český výrobek

Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam