Hlavolam TROJÚHELNÍK - Eat Slow Live Longer - obtížnost 2

Hlavolam lehčí obtížnosti č.2 vyrobený z velice odolného dřevoplastu. Vhodný pro malá, střední i větší plemena jakéhokoli stáří. Posiluje trpělivost, zlepšuje motoriku a pomáhá proti hltání. Rozměry 24x27 cm, výška 5 cm. Osobně doporučují naši ambasadoři TEMI i BIRD.

kliknutím zvětšíte
Hlavolam TROJÚHELNÍK - Eat Slow Live Longer - obtížnost 2
  • Hlavolam TROJÚHELNÍK - Eat Slow Live Longer - obtížnost 2
  • Hlavolam TROJÚHELNÍK - Eat Slow Live Longer - obtížnost 2
  • Hlavolam TROJÚHELNÍK - Eat Slow Live Longer - obtížnost 2
  • Hlavolam TROJÚHELNÍK - Eat Slow Live Longer - obtížnost 2
  • Hlavolam TROJÚHELNÍK - Eat Slow Live Longer - obtížnost 2
279 Kč231 CZK bez DPHks
Kód:HLA-Eat-03
Výrobce:Eat Slow Live Longer
Dostupnost:skladem

Hlavolam TROJÚHELNÍK - Eat Slow Live Longer

 

Motivuj svého psa a stimuluj jeho mysl. Eat Slow Live Longer hlavolam zabaví vašeho psa na dostatečně dlouhou dobu a odvede jeho pozornost od devastujících činností z nudy. Navíc tím můžete posílit pouto mezi vámi a vaším psem, při společném vyřešení "záhady" jak dostat ven všechny pamlsky. Výhody těchto hlavolamů jsou mimo jiné i to, že snižují úzkost a stres, zlepšují paměť a schopnost řešit problémy. Do hlavolamu můžete dát část krmné dávky nebo ho využít pro zpomalení jedení opakovaným naplněním. Tím zlepšíte trávení a pocit sytosti.

Úroveň náročnosti: Obtížnost 2
Vhodné pro: malá, střední i větší plemena
Vhodný věk psa: štěně, dospělý, senior
Princip hlavolamu: posuvné, odklápěcí činnosti
Materiál: odolný kompozit - směs plastu a dřevěných vláken
Trénink: posiluje trpělivost, zlepšuje motoriku a pomáhá proti hltání
Rozměry: Trojúhelník 24 x 27cm, výška 5cm


Eat Slow Live Longer jsou vyrobeny z recyklovaného plastu bezpečného pro potraviny v kombinaci s dřevěnými vlákny, tato nová výrobní metoda je na světě jedinečná a činí tyto hlavolamy ještě odolnější a pevnější a také myslí na životní prostředí. Na spodní straně jsou hlavolamy protiskluzové, takže vašim pejskům nebudou utíkat při zběsilém hledání schované odměny.

 

Výhody hlavolamů Eat Slow Live Longer:
- stimulují mysl psa
- snižují úzkost a stres
- posilují vztah mezi páníčkem a psem
- zlepšují paměť a schopnost řešit problémy
- vyrobeno z recyklovaného plastu s dřevěnými vlákny nezávadnými pro potraviny
- možno umýt v ruce s prostředkem na mytí nádobí
- díky jedineččnému procesu výroby jsou odolnější
- protiskluzové prvky na spodní straně
- více tvarů a provedení


Hlavolam Eat Slow Trojúhelník nemá žádné volné části. Uprostřed hlavolamu je otočný středový kruh, který otvorem v kruhu naplníte odměnami. Kruhem pejsek utáčí pomocí kuličky, kterou pevně nasadíte na pohyblivý článek vložený do vnitřní vrstvy kruhu. Víko kruhu se dá jednoduše odejmout uvolněním západky z druhé strany hlavolamu. Uvnitř tohoto středového kruhu jsou drážky, kterými při otáčení víkem kruhu propadávají odměny do tří barevných úkrytů pod odklápěcí destičky, které jsou umístěné ve špicích trojúhelníku. Zároveň ze středového kruhu vedou tři drážky, kterým propadnou pamlsky ven z hlavolamu na stranách trojúhelníku.

Pro začátečníky můžete hlavolam nejprve naplnit do odklapovavaček na špičkách trojúhelníku. Tyto záklopky mají v sobě malé otvory, do kterých můžete navléknout provázek, který ze spodní strany zajistíte uzlíkem. Pejsek pak za provázek snadněji záklopky otevře. Pro ztížení hry naopak naplňte pouze otočný kruh uprostřed hlavolamu a motivujte pejska otáčet víčkem pomocí kuličky, aby mu dobroty naplnily úkryty a vypadly ven z hlavolamu.

Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam