Hlavolam TORNADO - Nina Ottosson - obtížnost 2

Hlavolam střední obtížnosti č.2 vyrobený z plastu bez obsahu BPA, PVC a ftalátů. Vhodný pro malá a střední plemena jakéhokoli stáří. Posiluje trpělivost a zlepšuje motoriku. Rozměry 23,5 x 18cm, výška 7cm.

kliknutím zvětšíte
Hlavolam TORNADO - Nina Ottosson - obtížnost 2
  • Hlavolam TORNADO - Nina Ottosson - obtížnost 2
  • Hlavolam TORNADO - Nina Ottosson - obtížnost 2
  • Hlavolam TORNADO - Nina Ottosson - obtížnost 2
549 Kč454 CZK bez DPHks
Kód:HLA-NiO-11
Výrobce:Nina Ottosson
Dostupnost:skladem

Pamlskový hlavolam TORNADO - Nina Ottosson

 

Hlavolam TORNADO je vzhledem ke své velikosti vhodný pro psy menšího a středního vzrůstu jako jsou např. kavalír, jezevčík, jorkšír, bišonek apod. Hlavolam je ideální pro trénink jemné motoriky a trpělivosti vašeho pejska. Můžete ho využít také jako zpomalovací misku ke krmení. Hlavolam pro mírně pokročilé.

Úroveň náročnosti: Obtížnost 2
Vhodné pro: malá a střední plemena
Vhodný věk psa: štěně, dospělý, senior
Princip hlavolamu: otáčecí činnosti
Materiál: plast bez obsahu BPA, PVC a ftalátů
Trénink: posiluje trpělivost a zlepšuje motoriku
Velikost: 23,5 x 18 cm, výška 7cm

 

Podstata hry: Složený hlavolam vypadá jako velká dvoubarevná kost. Stačí jen lehký dotyk packou nebo všetečným čumákem a jednotlivá barevná patra hlavolamu se začnou otáčet a odhalovat své úkryty s dobrotami. V jednotlivých patrech hlavolamu se skrývá celkem 12 otvorů, které můžete naplnit oblíbenou pochoutkou vašeho mazlíčka. Může jít o pamlsky, psí sušenky, granule nebo kus masa. Otáčivý pohyb hlavolamu udržuje psa po celou dobu v interakci a potřebném soustředění.

 

Jak na to?

1. Do všech otvorů  v hlavolamu vložte nějakou dobrůtku. Při prvních pokusech vašeho pejska doporučujeme jednotlivými patry hlavolamu pootočit tak, aby nebyly všechny úkryty zakryté a pejsek se mohl k dobrotám snáze dostat. Povzbudíte tak jeho zájem o hru s hlavolamem. Pokud by s řešením tápal, ukažte mu, že se dá s jednotlivými patry otáčet.

2. Postupně, až pejsek nabude určitých zkušeností, můžete obtížnost ztížit tím, že dáte dobroty jen do některých otvorů a hlavolam poskládáte do tvaru kosti, takže budou všechny otvory úplně zakryté.

3. Pro vyšší úroveň obtížnosti zakryjte některé otvory navíc bílou plastovou kostičkou (balení obsahuje 3 ks takových kostiček). Tím pejskovi přístup k pamlskům ještě více ztížíte. 

4. Jakmile bude váš pes hlavolam řešit bez větších potíží, můžete ho použít také jako chytrou zpomalovací misku ke krmení, díky které nebude váš pes jídlo rychle hltat. 

 

Obtížnost 2:
Hry označené symbolem Level 2 jsou určené pro pejsky, kteří znají jednoduché dolování pamlsků z hraček a chcete jim nabídnout další výzvu. Pro akční a přemýšlivé pejsky je Level 2 vhodný i do začátku, obtížnost můžete snadno přizpůsobit umění svého parťáka.

Kouzlo společné zábavy...
Hlavolamy od Niny Ottosson jsou vyvinuty tak, aby stimulovaly mozek vašeho psa. Naučte svého psího parťáka, jak hlavolam řešit, hrajte si a bavte se společně. Napovídání, chválení a opakované doplňování dobrot posílí váš společný vztah. Po celou dobu hry mějte pejska pod dozorem a nenechte ho hračku kousat. Do příští hry hlavolam schovejte.

Rychle uklizeno!
Odstraňte z hlavolamu všechny volné části, umyjte ho ve vlažné mýdlové vodě a usušte. Znovu naplňte a další kolo zábavy může začít!

Proč jsou pamlskové hlavolamy od Niny Ottosson tak skvělé?
* zahání nudu a zabaví i hyperaktivní jedince
* omezují destruktivní chování a rozvíjí dovednosti vašeho psa
* stimulují k přemýšlení a soustředění, takže psa pozitivně unaví
* jsou zábavné pro všechny bez ohledu na plemeno a věk
* posilují vztah mezi páníčkem a psem
* jsou vyrobeny z bezpečných materiálů bez obsahu BPA, PVC a ftalátů
Hry je možné hrát se psem, kočkou, ale i s velkými papoušky, opičkami apod. Zahraniční zoologické zahrady využívají s velkou oblibou pamlskové hlavolamy pro krmení různých zvířat a udržují je tak v lepší psychické pohodě.

 

Výrobce: Nina Ottosson - světoznámá švédská návrhářka psích hlavolamů. Se svým nápadem přišla na trh již v roce 1990 a my ji považujeme za průkopnici těchto hraček pro psy. Hlavolamy mohou být nastaveny na různé úrovně složitosti, aby uspokojily všechna plemena psů všech věkových kategorií. Takže ať už máte doma "Forresta Gumpa" nebo "Alberta Einsteina", v naší nabídce máme hlavolam, který se hodí právě pro vašeho psa!

Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam