Hlavolam SMART - Nina Ottosson - obtížnost 1

Hlavolam pro začátečníky obtížnosti č.1 vyrobený z plastu bez obsahu BPA, PVC a ftalátů. Vhodný pro menší a střední plemena jakéhokoliv věku. Posiluje trpělivost a snižuje hltání. Rozměry: průměr 27cm, výška 3,5cm

kliknutím zvětšíte
Hlavolam SMART - Nina Ottosson - obtížnost 1
  • Hlavolam SMART - Nina Ottosson - obtížnost 1
  • Hlavolam SMART - Nina Ottosson - obtížnost 1
  • Hlavolam SMART - Nina Ottosson - obtížnost 1
270 Kč223 CZK bez DPHks
Kód:HLA-NiO-08
Výrobce:Nina Ottosson
Dostupnost:skladem

Pamlskový hlavolam SMART - Nina Ottoson

 

 

Úroveň náročnosti: Obtížnost 1 (začátečníci)
Vhodné pro: malá a střední plemena
Vhodný věk psa: štěně, dospělý, senior
Princip hlavolamu: vyklápěcí činnosti
Materiál: plast, vyrobeno z bezpečných materiálů bez obsahu BPA, PVC a ftalátů
Trénink: posiluje trpělivost, snižuje hltání u psů
Velikost: průměr 27 cm, výška 3,5 cm

 

TRÉNINK S PAMLSKY: Ukryjte pejskovi několik pamlsků do prohlubní pod plastovými kostičkami a nechte ho dobrůtky vyčmuchat a vyřešit novou výzvu – jak se k nim dostat? Z počátku bude potřebovat Vaši pomoc. Ukažte mu, jak pamlsky najít. Po několika málo trénincích uvidíte, že pejsek bude stále jistější a sám se k pamlskům dostane pomocí čumáku nebo tlapek.

STUPEŇ OBTÍŽNOSTI 1: Skvělá varianta pro představení principu hlavolamů psím nováčkům. Tento hlavolam vzbudí v pejskovi zájem a připraví ho na obtížnější úkoly a výzvy.

MĚŇTE VARIANTY: Plastové kostičky můžete do otvorů v základní desce buď zasunout úplně, nebo je můžete položit přes otvor křížem. Vznikne tak více variant, které bude pejsek řešit a ke každé bude používat jiný styl.

ZVYŠUJTE OBTÍŽNOST: Jakmile pejsek pochopí základní princip, můžete hlavolam umístit na stoličku, aby musel pracovat pouze čumákem. Tím mu ztížíte manipulaci a prodloužíte zábavu. Další tip: do dírky v plastové kostičce přivažte provázek, pejsek může kostičky nadzvedávat zataháním za provázek.

SPOLEČNÁ HRA: Hlavolamy Niny Ottosson jsou koncipovány pro trénink přemýšlení Vašeho pejska. Kontrolujte jeho hru s hlavolamem a užívejte si společně s ním radost z úspěchu. Nenechávejte ho s hlavolamem bez dozoru a dohlédněte, aby ho nežvýkal. Jakmile hru ukončíte, hlavolam opláchněte vodou a uschovejte. Bude připraven pro další společnou zábavu.

Rychle uklizeno!
Odstraňte z hlavolamu všechny volné části, umyjte ho ve vlažné mýdlové vodě a usušte. Znovu naplňte a další kolo zábavy může začít!

Proč jsou pamlskové hlavolamy od Niny Ottosson tak skvělé?
* zahání nudu a zabaví i hyperaktivní jedince
* omezují destruktivní chování a rozvíjí dovednosti vašeho psa
* stimulují k přemýšlení a soustředění, takže psa pozitivně unaví
* jsou zábavné pro všechny bez ohledu na plemeno a věk
* posilují vztah mezi páníčkem a psem
* jsou vyrobeny z bezpečných materiálů bez obsahu BPA, PVC a ftalátů

 

Výrobce: Nina Ottosson - světoznámá švédská návrhářka psích hlavolamů. Se svým nápadem přišla na trh již v roce 1990 a my ji považujeme za průkopnici těchto hraček pro psy. Hlavolamy mohou být nastaveny na různé úrovně složitosti, aby uspokojily všechna plemena psů všech věkových kategorií. Takže ať už máte doma "Forresta Gumpa" nebo "Alberta Einsteina", v naší nabídce máme hlavolam, který se hodí právě pro vašeho psa!

Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam