Hlavolam SMART COMPOSITE - Nina Ottosson - obtížnost 1

Hlavolam pro začátečníky obtížnosti č.1 vyrobený z velmi odolného kompozitního materiálu (dřevoplast). Vhodný pro menší a střední plemena jakéhokoliv věku. Posiluje trpělivost a snižuje hltání. Rozměry: průměr 23 cm, výška 6 cm

kliknutím zvětšíte
Hlavolam SMART COMPOSITE - Nina Ottosson - obtížnost 1
  • Hlavolam SMART COMPOSITE - Nina Ottosson - obtížnost 1
  • Hlavolam SMART COMPOSITE - Nina Ottosson - obtížnost 1
  • Hlavolam SMART COMPOSITE - Nina Ottosson - obtížnost 1
  • Hlavolam SMART COMPOSITE - Nina Ottosson - obtížnost 1
425 Kč351 CZK bez DPHks
Kód:HLA-NiO-09
Výrobce:Nina Ottosson
Dostupnost:skladem

Pamlskový hlavolam SMART COMPOSIT - Nina Ottoson

 

 

Pamlskový hlavolam je skvělý na odměňování a krmení vašeho pejska, schovat do něj můžete jak granule, tak kousky masa. Pro hltavé nebo věčně hladové pejsky využijte hlavolam i k pomalému jedení.

Smart patří k jednodušším psím hlavolamům. Při hře se váš pejsek učí, jak odklopit kolíky a dostat se k pamlskům. Osvojuje si tak nové dovednosti a užívá si vaší společné hry.

Úroveň náročnosti: Obtížnost 1 (začátečníci)
Vhodné pro: malá a střední plemena
Vhodný věk psa: štěně, dospělý, senior
Princip hlavolamu: vyklápěcí činnosti
Materiál: odolný kompozitní materiál (dřevoplast)
Trénink: posiluje trpělivost, snižuje hltání u psů
Velikost: průměr 23 cm, výška 6 cm


Jak na to
Vyndejte z hlavolamu všechny kolíky, do každého otvoru umístěte pamlsek a znovu přikryjte. O co víc pamlsků přikryjete, o to větší bude zábava :-). Naznačte svému parťákovi, kde je odměna schovaná a nechte ho hledat. Pejsci jsou chytřejší, než si myslíte, jen jim občas musíme pomoct najít správnou cestu. Pokud je pro vašeho pejska hlavolam příliš složitý a ztrácí pozornost, nechte některou část odkrytou, aby se k odměně dostal snadno a měl chuť hledat další.

STUPEŇ OBTÍŽNOSTI 1: Skvělá varianta pro představení principu hlavolamů psím nováčkům. Tento hlavolam vzbudí v pejskovi zájem a připraví ho na obtížnější úkoly a výzvy.

ZVYŠUJTE OBTÍŽNOST: Jakmile pejsek pochopí základní princip, můžete hlavolam umístit na stoličku, aby musel pracovat pouze čumákem. Tím mu ztížíte manipulaci a prodloužíte zábavu. Další tip: do dírky v plastové kostičce přivažte provázek, pejsek může kostičky nadzvedávat zataháním za provázek.

SPOLEČNÁ HRA: Hlavolamy Niny Ottosson jsou koncipovány pro trénink přemýšlení Vašeho pejska. Kontrolujte jeho hru s hlavolamem a užívejte si společně s ním radost z úspěchu. Nenechávejte ho s hlavolamem bez dozoru a dohlédněte, aby ho nežvýkal. Jakmile hru ukončíte, hlavolam opláchněte vodou a uschovejte. Bude připraven pro další společnou zábavu.

Rychle uklizeno!
Odstraňte z hlavolamu všechny volné části, umyjte ho ve vlažné mýdlové vodě a usušte. Znovu naplňte a další kolo zábavy může začít!

Proč jsou pamlskové hlavolamy od Niny Ottosson tak skvělé?
* zahání nudu a zabaví i hyperaktivní jedince
* omezují destruktivní chování a rozvíjí dovednosti vašeho psa
* stimulují k přemýšlení a soustředění, takže psa pozitivně unaví
* jsou zábavné pro všechny bez ohledu na plemeno a věk
* posilují vztah mezi páníčkem a psem
* jsou vyrobeny z bezpečných materiálů bez obsahu BPA, PVC a ftalátů

 

Výrobce: Nina Ottosson - světoznámá švédská návrhářka psích hlavolamů. Se svým nápadem přišla na trh již v roce 1990 a my ji považujeme za průkopnici těchto hraček pro psy. Hlavolamy mohou být nastaveny na různé úrovně složitosti, aby uspokojily všechna plemena psů všech věkových kategorií. Takže ať už máte doma "Forresta Gumpa" nebo "Alberta Einsteina", v naší nabídce máme hlavolam, který se hodí právě pro vašeho psa!

Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam