Hlavolam ROLLS - DogLog - obtížnost 1-3

Tento hlavolam lze nastavit od snadné úrovně č.1 až po obtížnou úroveň 3. Úroveň obtížnosti sami regulujete množstvím, typem a umístěním herních prvků. Základní hrací deska vyrobena z MDF s využitím zdravotně nezávadného lepidla , dále je využito dubové dřevo,. Vhodný pro malá, střední i velká plemena jakéhokoli věku. Posiluje trpělivost a zlepšuje motoriku. Rozměry 30x30 cm, výška 4,5 cm.

kliknutím zvětšíte
Hlavolam ROLLS - DogLog - obtížnost 1-3
 • Hlavolam ROLLS - DogLog - obtížnost 1-3
 • Hlavolam ROLLS - DogLog - obtížnost 1-3
 • Hlavolam ROLLS - DogLog - obtížnost 1-3
 • Hlavolam ROLLS - DogLog - obtížnost 1-3
969 Kč801 CZK bez DPHks
Kód:HLA-DL-04
Výrobce:Doglog
Dostupnost:skladem

Hlavolam ROLLS - DogLog - obtížnost 1-3

 

Úroveň náročnosti: obtížnost 1-3 (začátečník až pokročilý - sami si regulujete množstvím, typem a umístěním herních prvků)
Vhodné pro: menší, střední i větší plemena psů 
Vhodný věk psa: štěně, dospělý, senior
Princip hlavolamu: vytahovací a posuvné činnosti
Materiál: základní hrací deska z MDF materiálu, zdravotně nezávadné lepidlo, nebarvené dubové dřevo
Trénink: posiluje trpělivost a zlepšuje motoriku
Velikost: rozměry 30 x 30 cm, výška 4,5 cm

 

Pamlskový hlavolam pro psy ROLLS od české společnosti Doglog umožňuje díky lehce odmontovatelnému středu použití různého počtu hracích kamenů a tím pádem variabilní nastavení obtížnosti. Pro pejsky začátečníky ponecháte ve šneku v základní desce jen 2 - 3 hrací kameny, pokročilým pejskům ztížíte hru tím, že šneka vyplníte hracími kameny celého. Psi při práci s hlavolamy trénují soustředění, zabaví hlavu a jako bonus se posiluje společná vazba mezi páníčkem a pejskem. Tento hlavolam doporučujeme pro malé i velké psy, je vhodný pro štěňata i seniory. U starších pejsků se prací s hlavolamy oddaluje nástup senility a degenerativních funkcí.  Jedná se o český výrobek z přírodních materiálů.

PRINCIP HRY S HLAVOLAMEM ROLLS: Základní desku vyplňuje dráha pro posun herních kamenů ve tvaru šneka. V dráze je 8 kulatých děr určených pro umístěný pamlsků. Otvory s pamlsky je možné zakrýt buď vyndavacími hracími kameny se šňůrkou nebo posuvnými kameny s dírkou. Vyndavací kameny pejsek odstraní tahem za šňůrku směrem vzhůru. Posuvné kameny po šťouchnutí čumákem nebo packou se posouvají v drážkách základní desky. Množství herních kamenů regulujete sami dle toho, jakou obtížnost chcete pejskovi dopřát. Uprostřed základní desky je totiž snímatelný kousek hlavolamu. Pokud ho uvolníte (stačí odšroubovat šroubovákem), můžete posuvné kameny lehce odebírat nebo přidávat. Čím vice herních kamenů, tím složitější hlavolam.

 

JAK SI HRÁT: 

Nejprve vložte dobrůtky do několika otvorů v základní desce a ukryjte je několika vyndavacími kameny a několika posuvnými kameny (množství zvolte podle obtížnosti). A pak už můžete pustit pejska do akce!  Nejprve musí odstranit vyndavací kameny s provázkem tahem nahoru a až poté je možné posouvat po nebo proti směru hodinových ručiček hrací kameny v drážce. Po každém podařeném tahu dopřejte svému mazlíčkovi velkou pochvalu. Aby pejsek vše zvládl, bude muset postupovat přiměřenou rychlostí a uvažovat nad včasným zastavením. Můžete si být jistí, že to pro něj bude výzva, kterou ale určitě brzy a s radostí zvládne.

 

MATERIÁL: MDF, bavlněný provaz, zdravotně nezávadné lepidlo, nebarvené dubové dřevo, kov

DOPORUČENÍ PRO ÚDRŽBU: Otírejte vlhkým hadříkem, oslintané a mokré hlavolamy nechávejte před dalším hraním důkladně vyschnout.        

VELIKOST: Základní deska 30 x 30 cm, na výšku 4,5 cm

UPOZORNĚNÍ: Po celou dobu práce s hlavolamem pejska kontrolujte a zabraňte případnému kousání do hlavolamu. Doporučujeme používat suché nedrolivé odměny.

 

O HŘE S HLAVOLAMY OBECNĚ:

 • Je to skvělá zábava
 • Trénují soustředění a jemnou motoriku
 • Omezují demonstrativní chování a destrukci předmětů
 • Podporují logické myšlení a napomáhají aktivaci šedé kůry mozkové
 • Snižují riziko demence, degenerativní funkce a oddalují senilitu
 • Aktivace a harmonizace odevzdaných pejsků
 • V neposlední řadě posilují váš společný vztah 

 

OBSAH BALENÍ: základní hrací deska, 4 hrací kameny s bavlněným provázkem,7 posuvných kamenů s dírkou

 

Český výrobek Český výrobek

Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam