Hlavolam RAINY DAY - Nina Ottosson - obtížnost 3

Hlavolam pro pokročilé obtížnosti č.3 vhodný pro kočky i psy. Vyrobeno z bezpečných materiálů bez obsahu BPA, PVC a ftalátů. Vhodný pro menší a střední plemena každého věku. Posiluje trpělivost, zlepšuje motoriku a podporuje logické myšlení. Osobně doporučují naši ambasadoři TEMI i BIRD.

kliknutím zvětšíte
Hlavolam RAINY DAY - Nina Ottosson - obtížnost 3
  • Hlavolam RAINY DAY - Nina Ottosson - obtížnost 3
  • Hlavolam RAINY DAY - Nina Ottosson - obtížnost 3
  • Hlavolam RAINY DAY - Nina Ottosson - obtížnost 3
598 Kč494 CZK bez DPHks
Kód:HLA-NiO-05
Výrobce:Nina Ottosson
Dostupnost:skladem

Pamlskový hlavolam RAINY DAY - Nina Ottoson

 

Pamlskový hlavolam vyrobený pro kočky, který milují i menší pejsci. Zábavnou formou zabaví zvídavé hlavičky a mlsné čumáčky, i když venku celý den prší. Jednotlivé prvky hlavolamu podporují přirozené pohyby a instinkty koček při lovu, rozvíjí psí myšlení a soustředěnost.

Ukryjte pamlsky nebo oblíbené granulky pod "kapky vody" nebo pod bílé posuvné kolíčky (pamlsek vhoďte dovnitř otvorem) a připravte svým mazlíčkům dlouhotrvající zábavu. Pamlsky lze jednoduše získat posunutím krytu ve vzhledu kapky.

Složitější hru pak nabízí bílé kolíčky, které je třeba posunout na místo odklopené kapky, pamlsek se dostane do prohlubně. Když chlupatý hráč odsune kolíček drážkou zpět, získá svou mlsnou odměnu.

Nejnáročnějším prvkem je bílé otočné kolo, které můžete nechat zpočátku volně pohyblivé, jakmile mazlíček pochopí princip otáčení, kruh zajistěte bílým kolíčkem. Teprve po jeho odsunutí bude mít mazlíček možnost kruhem otáčet.

Úroveň náročnosti: Obtížnost 3 (pokročilí)
Vhodné pro: malá a střední plemena
Vhodný věk psa: štěně, dospělý, senior
Princip hlavolamu: posuvné a otáčecí činnosti
Materiál: vyrobeno z bezpečných materiálů bez obsahu BPA, PVC a ftalátů
Trénink: posiluje trpělivost, zlepšuje motoriku a podporuje logické myšlení

 

Hlavolam můžete využít také jako chytré krmítko a dát do něj část krmné dávky. Krmení bude tak pro vaše čtyřnohé kamarády zábavnější, uspokojí jejich lovecké instinkty a trvá mnohem déle, než pouhé jedení granulí z misky, čímž napomáhá zpomalení jedení a lepšímu trávení.


Žádné volné části
Tenhle hlavolam nemá žádné odstranitelné části, takže pes políčky během hry pouze posouvá. Odolný materiál a provedení hlavolamu zaručuje, že tohle bude hra, ke které se budete se svým pejskem rádi vracet.


Obtížnost 3
Obtížnost 3 doporučujeme hlavně pro pejsky, kteří již mají s řešením hlavolamů nějakou zkušenost, ale dají se uzpůsobit i chytrým začátečníkům.Pamlskový hlavolam obtížnosti 3 pomáhá trénovat a učit vašeho psa prostřednictvím postupných kroků a tím se odlišuje od většiny her základní úrovně. Pamlskové hlavolamy Nina Ottosson jsou skvělou zábavou pro psy všech věkových kategorií, různých plemen a velikostí. 

Kouzlo společné zábavy...
Hlavolamy od Niny Ottosson jsou vyvinuty tak, aby stimulovaly mozek vašeho psa. Naučte svého psího parťáka, jak hlavolam řešit, hrajte si a bavte se společně. Napovídání, chválení a opakované doplňování dobrot posílí váš společný vztah. Po celou dobu hry mějte pejska pod dozorem a nenechte ho hračku kousat. Do příští hry hlavolam schovejte.

Rychle uklizeno!
Odstraňte z hlavolamu všechny volné části, umyjte ho ve vlažné mýdlové vodě a usušte. Znovu naplňte a další kolo zábavy může začít!

Proč jsou pamlskové hlavolamy od Niny Ottosson tak skvělé?
* zahání nudu a zabaví i hyperaktivní jedince
* omezují destruktivní chování a rozvíjí dovednosti vašeho psa
* stimulují k přemýšlení a soustředění, takže psa pozitivně unaví
* jsou zábavné pro všechny bez ohledu na plemeno a věk
* posilují vztah mezi páníčkem a psem
* jsou vyrobeny z bezpečných materiálů bez obsahu BPA, PVC a ftalátů
Hry je možné hrát se psem, kočkou, ale i s velkými papoušky, opičkami apod. Zahraniční zoologické zahrady využívají s velkou oblibou pamlskové hlavolamy pro krmení různých zvířat a udržují je tak v lepší psychické pohodě.

 

Výrobce: Nina Ottosson - světoznámá švédská návrhářka psích hlavolamů. Se svým nápadem přišla na trh již v roce 1990 a my ji považujeme za průkopnici těchto hraček pro psy. Hlavolamy mohou být nastaveny na různé úrovně složitosti, aby uspokojily všechna plemena psů všech věkových kategorií. Takže ať už máte doma "Forresta Gumpa" nebo "Alberta Einsteina", v naší nabídce máme hlavolam, který se hodí právě pro vašeho psa!

Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam