Hlavolam PIZZA s dubovými hracími kameny - DogLog - obtížnost 2

Hlavolam pro mírně pokročilé uživatele obtížnosti č.2 od českého výrobce Doglog. Základní hrací deska vyrobena z MDF materiálu, hrací kameny z nebarveného dubového dřeva, s využitím zdravotně nezávadného lepidla. Vhodný pro malá, střední i velká plemena jakéhokoli věku. Posiluje trpělivost a zlepšuje motoriku. Rozměry 30x30 cm, výška 5 cm.

kliknutím zvětšíte
Hlavolam PIZZA s dubovými hracími kameny - DogLog - obtížnost 2
 • Hlavolam PIZZA s dubovými hracími kameny - DogLog - obtížnost 2
 • Hlavolam PIZZA s dubovými hracími kameny - DogLog - obtížnost 2
 • Hlavolam PIZZA s dubovými hracími kameny - DogLog - obtížnost 2
 • Hlavolam PIZZA s dubovými hracími kameny - DogLog - obtížnost 2
999 Kč826 CZK bez DPHks
Kód:HLA-DL-03
Výrobce:Doglog
Dostupnost:skladem

Hlavolam PIZZA s dubovými hracími kameny - DogLog - obtížnost 2

 

Úroveň náročnosti: obtížnost 2 (mírně pokročilý)
Vhodné pro: menší, střední i větší plemena psů 
Vhodný věk psa: štěně, dospělý, senior
Princip hlavolamu: vytahovací a posuvné činnosti
Materiál: základní hrací deska z MDF materiálu, hrací kameny z nebarveného dubového dřeva, bavlněný provaz nebarvený, zdravotně nezávadné lepidlo.
Trénink: posiluje trpělivost a zlepšuje motoriku
Velikost: rozměry 30 x 30 cm, výška 5 cm

 

Pamlskový hlavolam PIZZA od české eco-friendly společnosti Doglog je ideálním prostředkem k procvičování motoriky a posilování trpělivosti. Základní hrací deska má tvar pizzy a je v ní celkem sedm otvorů pro ukrytí pamlsků pro pejska. Otvory zakrývá šest posuvných hracích kamenů a jeden kulatý vytahovací kámen se šňůrkou. Pejsek musí nejprve odložit kulatý kámen tahem nahoru a až pak je možné posouvat zbylé kameny v drážce po nebo proti směru hodinových ručiček. Po každém podařeném tahu nachází váš mazlíček zaslouženou odměnu v podobě ukrytého pamlsku. 

Pizzu s dubovými hracími kameny mohou krát malí i velcí psi, štěňátka i senioři, začátečníci i mírně pokročilí. Tento hlavolam je relativně jednoduchý, a přesto pejsky velmi baví, motivuje a hlavně nestresuje svou obtížností. Jedná se o český výrobek z přírodních materiálů.

 

JAK SI HRÁT: 

1. Nejprve vložte před zraky pejska dobrůtku do krajního otvoru v základní desce a tento otvor zakryjte posuvným hracím kamenem jen zpola,  aby pejsek pochoutku dobře cítil a také viděl. Ostatní posuvné kameny můžete zakrýt třeba ručníkem nebo rukou přidržet, aby se nehýbaly. Vyzvěte pejska ke hře. Velmi rychle přijde na to, že se k dobrotě dostane, když čumákem nebo packami hrací kámen posune. 

2. Jakmile si bude pejsek tímto chováním jistý, můžete vložit pamlsky do všech otvorů a zakrýt je všemi posuvnými kameny.  

3. Jako poslední herní prvek přidejte kulatý hrací kámen se šňůrkou, kterým zajistíte posunování ostatních kamenů. Pro tuto fázi doporučujeme dát opět pamlsek jen pod kulatý kámen a ostatní části hlavolamu zakrýt ručníkem, aby se pes mohl soustředit jen na novou fázi hry. Povzbuďte pejska, pokud projeví zájem o šňůrku. Díky tomu se mu pak podaří kámen sundat tahem zubů za provázek.

4. Jakmile pejsek bez obtíží zvládne všechny tři předchozí kroky, můžete hlavolam směle naplnit celý a kochat se pohledem na vašeho šikovného a chytrého chlupáče.

5. Pro zvýšení obtížnosti postupně snižujte množství ukrytých pamlsků. Pejsek bude muset projevit větší trpělivost, než se k nějaké dobrotě dostane. Můžete také zkusit položit hlavolam na stoličku, čímž pejskovi znesnadníte manipulaci s hlavolamem a bude to pro něj opět nová výzva.

 

MATERIÁL: Hrací deska je z MDF, nebarvený bavlněný provaz, zdravotně nezávadné lepidlo, nebarvené hrací kameny jsou z dubového dřeva.

STUPEŇ OBTÍŽNOSTI 2: Hry označené symbolem Level 2 jsou určené pro pejsky, kteří znají jednoduché dolování pamlsků z hraček a chcete jim nabídnout další výzvu. Pro akční a přemýšlivé pejsky je Level 2 vhodný i do začátku, obtížnost můžete snadno přizpůsobit umění svého parťáka.

DOPORUČENÍ PRO ÚDRŽBU: Otírejte vlhkým hadříkem, oslintané a mokré hlavolamy nechávejte před dalším hraním důkladně vyschnout.        

VELIKOST: Základní deska 30 x 30 cm, na výšku 5 cm; vhodné pro aktivní i velká plemena

UPOZORNĚNÍ: Po celou dobu práce s hlavolamem pejska kontrolujte a zabraňte případnému kousání do hlavolamu. Doporučujeme používat suché nedrolivé odměny.

 

O HŘE S HLAVOLAMY OBECNĚ:

 • Je to skvělá zábava
 • Trénují soustředění a jemnou motoriku
 • Omezují demonstrativní chování a destrukci předmětů
 • Podporují logické myšlení a napomáhají aktivaci šedé kůry mozkové
 • Snižují riziko demence, degenerativní funkce a oddalují senilitu
 • Aktivace a harmonizace odevzdaných pejsků
 • V neposlední řadě posilují váš společný vztah 

 

OBSAH BALENÍ: Základní hrací deska, 6 posuvných hracích kamenů s dírkou, 1 kámen s provázkem, samolepící gumové nožičky.

 

Český výrobek Český výrobek

Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam