Hlavolam OBDELNÍK - Eat Slow Live Longer - obtížnost 2

Hlavolam lehčí obtížnosti č.2 vyrobený z velice odolného dřevoplastu. Vhodný pro malá, střední i větší plemena jakéhokoli stáří. Posiluje trpělivost, zlepšuje motoriku a pomáhá proti hltání. Rozměry25x19 cm, výška 5 cm. Osobně doporučují naši ambasadoři TEMI i BIRD.

kliknutím zvětšíte
Hlavolam OBDELNÍK - Eat Slow Live Longer - obtížnost 2
  • Hlavolam OBDELNÍK - Eat Slow Live Longer - obtížnost 2
  • Hlavolam OBDELNÍK - Eat Slow Live Longer - obtížnost 2
  • Hlavolam OBDELNÍK - Eat Slow Live Longer - obtížnost 2
  • Hlavolam OBDELNÍK - Eat Slow Live Longer - obtížnost 2
  • Hlavolam OBDELNÍK - Eat Slow Live Longer - obtížnost 2
346 Kč286 CZK bez DPHks
Kód:HLA-Eat-02
Výrobce:Eat Slow Live Longer
Dostupnost:skladem

Hlavolam OBDELNÍK - Eat Slow Live Longer

 

Motivuj svého psa a stimuluj jeho mysl. Eat Slow Live Longer hlavolam zabaví vašeho psa na dostatečně dlouhou dobu a odvede jeho pozornost od devastujících činností z nudy. Navíc tím můžete posílit pouto mezi vámi a vaším psem, při společném vyřešení "záhady" jak dostat ven všechny pamlsky. Výhody těchto hlavolamů jsou mimo jiné i to, že snižují úzkost a stres, zlepšují paměť a schopnost řešit problémy. Do hlavolamu můžete dát část krmné dávky nebo ho využít pro zpomalení jedení opakovaným naplněním. Tím zlepšíte trávení a pocit sytosti.

Úroveň náročnosti: Obtížnost 2
Vhodné pro: malá, střední i větší plemena
Vhodný věk psa: štěně, dospělý, senior
Princip hlavolamu: posuvné, odklápěcí, vyklápěcí činnosti
Materiál: odolný kompozit - směs plastu a dřevěných vláken
Trénink: posiluje trpělivost, zlepšuje motoriku a pomáhá proti hltání
Rozměry: 25x19 cm, výška 5 cm


Eat Slow Live Longer jsou vyrobeny z recyklovaného plastu bezpečného pro potraviny v kombinaci s dřevěnými vlákny, tato nová výrobní metoda je na světě jedinečná a činí tyto hlavolamy ještě odolnější a pevnější a také myslí na životní prostředí. Na spodní straně jsou hlavolamy protiskluzové, takže vašim pejskům nebudou utíkat při zběsilém hledání schované odměny.

 

Výhody hlavolamů Eat Slow Live Longer:
- stimulují mysl psa
- snižují úzkost a stres
- posilují vztah mezi páníčkem a psem
- zlepšují paměť a schopnost řešit problémy
- vyrobeno z recyklovaného plastu s dřevěnými vlákny nezávadnými pro potraviny
- možno umýt v ruce s prostředkem na mytí nádobí
- díky jedineččnému procesu výroby jsou odolnější
- protiskluzové prvky na spodní straně
- více tvarů a provedení


Hlavolam Eat Slow Obdélník má několik různách typů úkrytů. Najdete na něm čtyři odklápěcí destičky, tři vyndavací kolíky, z nichž jeden je zkombinovaný s posuvnými tlapičkami. Pod všemi těmito prvky jsou prohlubně na pamlsky. Tlapičky jdou posouvat až po uvolnění barevného kolíku, který můžete u začínajících hledačů pokladů vynechat a hru tak zjednodušit. Zajímavým prvkem je klikatá cestička, ve které se pohybuje táhlo, které pejsek ovládá pomocí pevně nasazené kuličky. Posunutím táhla ke kraji pes vysune pamlsky do bočního otvoru, odkud dobroty vypadnou.

Všechny prohlubně plňte přímo pod ukrývací prvky, klikatou cestičku naplňte z vrchu kolem táhla. Rozličné prvky donutí vašeho pejska přemýšlet a hra pro něj bude dlouho atraktivní. Barevní kolíky jsou volné, mějte psa při hře pod dozorem. Náš typ, jak zjednodušit hru, je vylepšit záklopky. Ty v sobě mají malé otvory, do kterých můžete navléknout provázek, který ze spodní strany zajistíte uzlíkem.

Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam