Hlavolam HIDE and SLIDE Puppy zelený - Nina Ottosson - obtížnost 2

Hlavolam obtížnosti č.2 navržený speciálně pro štěňata z velice odolného dřevoplastu (kompozit). Vhodný pro malá, střední i větší plemena. Posiluje trpělivost, zlepšuje motoriku a pomáhá proti hltání. Rozměry 33x33x5 cm. Osobně doporučují naši ambasadoři TEMI i BIRD.

kliknutím zvětšíte
Hlavolam HIDE and SLIDE Puppy zelený - Nina Ottosson - obtížnost 2
  • Hlavolam HIDE and SLIDE Puppy zelený - Nina Ottosson - obtížnost 2
  • Hlavolam HIDE and SLIDE Puppy zelený - Nina Ottosson - obtížnost 2
  • Hlavolam HIDE and SLIDE Puppy zelený - Nina Ottosson - obtížnost 2
  • Hlavolam HIDE and SLIDE Puppy zelený - Nina Ottosson - obtížnost 2
529 Kč437 CZK bez DPHks
Kód:HLA-NiO-15
Výrobce:Nina Ottosson
Dostupnost:skladem

Pamlskový hlavolam HIDE and SLIDE Puppy 

 

Úroveň náročnosti: Obtížnost 2
Vhodné pro: malá, střední i větší plemena
Vhodný věk psa: štěňata
Princip hlavolamu: posuvné činnosti
Materiál: odolný kompozit - směs plastu a dřevěných vláken (dřevoplast)
Trénink: posiluje trpělivost, zlepšuje motoriku a pomáhá proti hltání
Velikost: 33 x 33 cm, výška 5 cm

 

Interaktivní pamlskový hlavolam z nové kolekce Puppy navržený speciálně pro štěňata. Vyniká ultraodolným materiálem, který nepoškodí ani ostré štěněčí zoubky. Neobsahuje žádné odnímatelné části, které by mohl pejsek odnést a rozkousat. Dvě úrovně řešení.

MATERIÁL: Jedná se o speciální směs odolného plastu a dřevitých vláken. Oproti dřevu má několik výhod - je odolnější, netříští se tolik, když se pejsek do hlavolamu zakousne, je snazší na údržbu. Nyní nově v atraktivním zeleném provedení.

TRÉNINK S PAMLSKY: Tento hlavolam neobsahuje žádné snímatelné části. Kolíky sloužící k ukrytí pamlsků pejsek pouze posunuje po drážkách v základní desce.

  • Pamlsky můžete ukrývat do prohlubní v základní desce a zakrýt je posuvnými křidélky. Úkolem pejska bude čumákem nebo tlapkami odsunout křidélka a dostat se k dobrotě.
  • Pro obtížnější úkol vhoďte pamlsky do vrchních otvorů v posuvných kolících. Pejsek bude muset posunout kolík až do místa, kde mu pamlsky vypadnou do prohlubní, a šoupnout kolík ještě zase zpět, aby se k dobrotě dostal.
  • Z počátku bude potřebovat Vaši pomoc. Ukažte mu, jak pamlsky najít. Po několika málo trénincích uvidíte, že pejsek bude stále jistější a sám se k pamlskům dostane pomocí čumáku nebo tlapek.

STUPEŇ OBTÍŽNOSTI 2: Určeno pro začátečníky a mírně pokročilé. 

ZVYŠUJTE OBTÍŽNOST: Jakmile pejsek pochopí základní princip, můžete hlavolam umístit na stoličku, aby musel pracovat pouze čumákem. Tím mu ztížíte manipulaci a prodloužíte zábavu.

SPOLEČNÁ HRA: Hlavolamy Niny Ottoson jsou koncipovány pro trénink přemýšlení Vašeho pejska. Kontrolujte jeho hru s hlavolamem a užívejte si společně s ním radost z jeho úspěchu. Nenechávejte ho s hlavolamem bez dozoru a dohlédněte, aby ho nežvýkal. Jakmile hru ukončíte, hlavolam opláchněte vodou a uschovejte. Bude připraven pro další společnou zábavu.

JEDNODUCHÁ ÚDRŽBA: Opláchněte teplou vodou, usušte a hotovo.

VELIKOST: rozměry základní desky jsou 33 x 33 cm, na výšku cca 5 cm. Vhodné pro všechna plemena.

Pozn: Upozorňujeme, že pamlsky nejsou součástí balení.

 

Výrobce: Nina Ottosson - světoznámá švédská návrhářka psích hlavolamů. Se svým nápadem přišla na trh již v roce 1990 a my ji považujeme za průkopnici těchto hraček pro psy. Hlavolamy mohou být nastaveny na různé úrovně složitosti, aby uspokojily všechna plemena psů všech věkových kategorií. Takže ať už máte doma "Forresta Gumpa" nebo "Alberta Einsteina", v naší nabídce máme hlavolam, který se hodí právě pro vašeho psa!

Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam