CoolPets CHLADÍCÍ HRAČKA Ice Penguin

Chladící hračka Coolpets Ice Fish je vychytaná hračka stvořené pro letní zábavu! Polovina hračky je určena k naplnění vodou a následnému zmražení. Při hře s Ice hračkami se pejsek příjemně ochlazuje, reguluje tělesnou teplotu a tím snižuje riziko přehřátí. Je odolná proti poškrábání a kousání, snadno se čistí. Velikost: 17 cm – vhodné pro střední a velká plemena, ideální na cestování a dovolenou.

kliknutím zvětšíte
CoolPets CHLADÍCÍ HRAČKA Ice Penguin
195 Kč161 CZK bez DPHks
Kód:PEL-CHP-RD-008
Výrobce:CoolPets
Dostupnost:skladem

CoolPets CHLADÍCÍ HRAČKA Ice Penguin

 

Potřebujete ochladit pejska během cesty nebo mu vytvořit příjemnější prostředí v odkládací kleci? Přehřátí se stává rostoucím problémem u různých druhů zvířat. Chladící hračka Ice Penguin byla vyvinuta speciálně pro psy a hlodavce (králíky, morčata atd.). Kromě okamžitého chlazení poskytuje také chladnější prostředí ve svém okolí a v ubikaci vašeho domácího mazlíčka.

Velikost: 20,5 x 12 x 4 cm

 

Výhody chladící hračky Ice Penguin:
- zajišťuje příjemné chlazení
- reguluje tělesnou teplotu
- snižuje riziko přehřátí
- odolné proti poškrábání a kousání
- snadná údržba

Ideální na cestování a dovolené!

Použití: Umístěte chladícího tučňáka naplněného vodou na pár hodin do mrazničky, aby promrzl. Po zmrazení je vhodné zabalit jej do látky, aby nechladil přímo a nedošlo ke kontaktu zvířete se zmraženým povrchem hračky. Umístěte tučňáka do výběhu pro zvířata nebo kamkoli, kde váš mazlíček hledá občerstvení a zároveň ochlazení.

Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam