True Iconic VOLUME ENERGIZING SPRAY - objemový a rozčesávací sprej

Volume Energizing Spray je rozčesávací a objemový sprej z přírodních složek včetně jojobového proteinu a přírodní hydratační složky. Zjemňuje srst, zvyšuje jemnost, hladkost a hydrataci během kartáčování, čímž nezatěžuje srst a samotnou údržbu srsti činí pro pejska mnohem příjemnější. Zabraňuje plstnatění srsti, zacuchávání, elektrizování, roztřepení a vysoušení konečků.

kliknutím zvětšíte
True Iconic VOLUME ENERGIZING SPRAY - objemový a rozčesávací sprej
  • True Iconic VOLUME ENERGIZING SPRAY - objemový a rozčesávací sprej
  • True Iconic VOLUME ENERGIZING SPRAY - objemový a rozčesávací sprej
  • True Iconic VOLUME ENERGIZING SPRAY - objemový a rozčesávací sprej
750 Kč620 CZK bez DPHks
Kód:KH-PoS-Ico-012
Výrobce:True Iconic
Dostupnost:skladem

True Iconic VOLUME ENERGIZING SPRAY - objemový a rozčesávací sprej  

 

Volume Energizing Spray je rozčesávací a objemový sprej z přírodních složek včetně jojobového proteinu a přírodní hydratační složky. Zjemňuje srst, zvyšuje jemnost, hladkost a hydrataci během kartáčování, čímž nezatěžuje srst a samotnou údržbu srsti činí pro pejska mnohem příjemnější. Zabraňuje také plstnatění srsti, zacuchávání, elektrizování, roztřepení a vysoušení konečků. Při trvalém používání se stav srsti, její struktura a objem, schopnost rozčesávání a lesk neustále zlepšují.

Volume Energizing Spray obsahuje vitamíny a minerály, které udržují srst a kůži v excelentní kondici, podporuje růst srsti a hydratuje.

Značka kosmetiky TRUE ICONIC je pro svoji kvalitu jedna z nejvíce používaných značek v profesionálních psích salónech.

 

Postup používání: V místě srsti, kde se slepuje, zamotává nebo není v nejlepším stavu, je poškozená lakem apod.  nastříkejte Volume Energizing Spray před vyčesáním na problémová místa, tím se následné kartáčování a rozčesávání výrazně usnadní a zkrátí se doba péče o srst a zároveň se sníží riziko lámání srsti. Drží srst jednotvárnou a zlepšuje její strukturu. Sprej se může užít na vlhkou i suchou srst.

Složení: Jojobový olej, denaturační alkohol, Polysobate, Propylenglykol, přírodní hydratační faktor, parfém.

Obsah balení: 300 ml

Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam