True Iconic NO RINSE SHAMPOO SPRAY - bezoplachový šampón 500 ml

No Rinse Shampoo Spray je bezoplachový šampón, který šetrně odstraňuje nečistoty, čistí vousy, tlapky, skvrny od moči a nánosy přípravků bez oplachování. Brilantní a rychlé řešení pro všechny nouzové situace. Tento bezoplachový šampon je zároveň antimikrobiální a dezinfikující. Nezbytný pomocník pro vystavovatele.

kliknutím zvětšíte
True Iconic NO RINSE SHAMPOO SPRAY - bezoplachový šampón 500 ml
563 Kč465 CZK bez DPH 741 CZKSleva: 24%ks
Kód:KH-PoS-Ico-013
Výrobce:True Iconic
Dostupnost:skladem

True Iconic NO RINSE SHAMPOO SPRAY - bezoplachový šampón 

 

No Rinse Shampoo Spray je bezoplachový šampón, který šetrně odstraňuje nečistoty, čistí vousy, tlapky, skvrny od moči a nánosy přípravků bez oplachování. Brilantní a rychlé řešení pro všechny nouzové situace. Ideální pro situace, kdy jste daleko od domova na několikadenní výstavě, váš mazlík se během vycházky lehce zašpiní a vy nemáte možnost celého psa vykoupat. Tímto bezoplachovým šampónem špínu lehce odstraníte.  Je zároveň antimikrobiální a dezinfikující.

Šetrný a inovativní recept bez dráždivých chemikálií, obsahuje optické rozjasňovače s vůní mořského vánku.

Navrženo k čištění, bělení a rozjasnění srsti všech barev bez nežádoucího odbarvení.

Značka kosmetiky TRUE ICONIC je pro svoji kvalitu jedna z nejvíce používaných značek v profesionálních psích salónech.

 

Postup používání: Dobře protřepejte a lehce nastříkejte na srst. Zapravte ručně či hřebenem jemně do srsti a nechte chvíli působit. Zapravením se zároveň aktivují eliminátory zápachu. Následně otřete ručníkem nebo osušte.

* Vyvarujte se kontaktu s očima a vnitřkem uší. 

 

Složení: Voda, glycerin, trehalóza, PEG-7 glycerol, Cocoate, laktát sodný, glukonát sodný, Portulaca, Oleracea Extrat, PEG-40 Hydrogenated, Castor oil, Fragrance, Phenoxyethanol, Zinc PCA, Tetrasodium EDTA, Ethyllhexylglycerin. 

Obsah balení: 500 ml

Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam