Hlavolam + protihltací miska WOBBLE BOWL - Nina Ottoson - obtížnost 1

Protihltací miska a pamlskový hlavolam v jednom produktu vyrobený z plastu bez obsahu BPA, PVC a ftalátů. Produkt je vhodný pro psy i kočky všech plemen jakéhokoli stáří. Posiluje logické myšlení, zažene nudu, posiluje vztah mezi psem a jeho páníčkem. Rozměry - průměr 28,5 cm, výška 10 cm.

kliknutím zvětšíte
Hlavolam + protihltací miska WOBBLE BOWL - Nina Ottoson - obtížnost 1 Nina Ottosson
  • Hlavolam + protihltací miska WOBBLE BOWL - Nina Ottoson - obtížnost 1 Nina Ottosson
  • Hlavolam + protihltací miska WOBBLE BOWL - Nina Ottoson - obtížnost 1 Nina Ottosson
  • Hlavolam + protihltací miska WOBBLE BOWL - Nina Ottoson - obtížnost 1 Nina Ottosson
  • Hlavolam + protihltací miska WOBBLE BOWL - Nina Ottoson - obtížnost 1 Nina Ottosson
  • Hlavolam + protihltací miska WOBBLE BOWL - Nina Ottoson - obtížnost 1 Nina Ottosson
495 Kč409 CZK bez DPHks
Kód:HLA-ZK-NiO-01
Výrobce:Nina Ottosson
Dostupnost:skladem

Hlavolam a protihltací miska WOBBLE BOWL - Nina Ottoson

 

 

Hlavolam a zpomalovací miska v jednom, aby bylo krmení zábavnější a mazlíčci spokojenější!

Úroveň náročnosti: obtížnost 1 - začátečníci
Vhodné pro: menší, střední i velká plemena
Vhodný věk psa: štěně, dospělý, senior
Materiál: plast, vyrobeno z bezpečných materiálů bez obsahu BPA, PVC a ftalátů
Trénink: posiluje logické myšlení, zažene nudu, posiluje vztah mezi psem a jeho páníčkem
Velikost: průměr 28,5 cm, výška 10 cm

 

 

JAK FUNGUJE WOBBLE BOWL?

Vyndejte vrchní tyrkysovou zátku a dovnitř misky nasypte pejskovi pamlsky nebo část jeho obvyklé porce granulí. Nechte pejska, aby vás u toho sledoval. Průhledné plastové víko zátkou opět pevně uzavřete. Dejte misku na podlahu a ukažte svému psu, že se s ní dá houpat. V houpání pokračujte do té doby, než postranními otvory vypadne několik prvních dobrot. Průhledné víko a otvory po stranách zaručují, že pes jídlo uvidí i ucítí a zvýší jeho motivaci si s hlavolamem hrát a dostat se k dalším dobrotám. Jakmile pochopí princip hry, bude packami nebo čumákem celou misku rozhoupávat sám. Tento hlavolam a zpomalovací miska je vhodný pro všechny psy bez ohledu na věk, velikost nebo plemeno.

 

TIPY PRO HRU S WOBBLE BOWL:

1. Jednoduchý začátek - při prvních pokusech s Wobble Bowl nechte pejska, aby se díval, jak do hlavolamu vkládáte dobroty. Několik kousků pamlsků vložte přímo do otvorů po stranách, aby vypadly velice rychle a díky tomu pejsek pochopil, jak hra funguje. Ukažte mu, jak misku rozpohybovat a nechte ho koukat, jak dobroty z otvorů vypadávají ven, abyste povzbudili jeho zájem o hru.

2. Projevte nadšení - nebojte se projevit své nadšení ze hry a pejska u ní povzbuzujte, abyste posílili jeho zájem o hlavolam. 

3. Vždy společně - buďte u toho, když pes s miskou pracuje, a po očku sledujte jeho chování. Pokud by začal misku kousat nebo byste u něj zaznamenali náznaky rozčílení, v klidu misku odeberte a hru ukončete. Věnujte se jiné činnosti a po nějaké době nabídněte Wobble Bowl pejskovi znovu.

4. Postupné zvyšování obtížnosti - tento hlavolam má první stupeň obtížnosti, je tedy vhodný i pro pejsky začátečníky. Nicméně jeho obtížnost se dá pěkně odstupňovat:

Začátečníci: Jednodušeji a rychleji vypadnou z misky suché kulaté pamlsky nebo granule. Misku můžete lehce protřepat, aby se dobroty rozptýlily po celé ploše a dostaly se blíže ke postranním otvorům.

Mírně pokročilí: Hru můžete ztížit použitím jiného druhu dobrot, jako jsou například ploché pamlsky (plátky sušeného masa), mírně vlhké nebo lepivé druhy pamlsků nebo jídlo (kousky sýru apod.).

Pokročilí: Jeden nebo více postranních otvorů přelepte lepící páskou. Snížíte tím počet míst, odkud dobroty vypadávají, a celou hru tak prodloužíte a ztížíte. Můžete také zkusit naplněnou misku schovat pejskovi do jiné místnosti nebo ji přikrýt dečkou a nechat psa, aby si misku s dobrotami sám našel.

 

MATERIÁL: Vyrobeno z materiálů vhodných pro kontakt s potravinami. Neobsahuje žádné škodlivé látky - bez obsahu BPA, PVC a ftalátů

JEDNODUCHÁ ÚDRŽBA: Opláchněte teplou vodou, usušte a hotovo.

VELIKOST: průměr 28,5 cm, výška 10 cm. Vhodné pro všechny psy a kočky bez ohledu na věk a velikost.

PROČ ZVOLIT HLAVOLAMY NINY OTTOSSON:

  • zaženou nudu - nenásilně zaměstnávají psí hlavičky a dopřejí pejskům smysluplnou činnost
  • pomáhají redukovat destruktivní chování
  • posilují vztah mezi psem a jeho páníčkem
  • přináší zábavu pro všechny psy bez rozdílu věku i velikosti

Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam