Hlavolam KOLO ŠTĚSTÍ - My Intelligent Pets - obtížnost 2

Hlavolam střední obtížnosti 2 vyrobený ze dřeva s velice kvalitním zpracováním. Dřevo je opatřeno nátěrem na vodní bázi, který není škodlivý pro zvířata ani lidi. Vhodný pro psy malých, středních i větších plemen jakéhokoli stáří. Posiluje trpělivost a zlepšuje motoriku. Rozměry 28,5 x 28,5 x 24 cm

kliknutím zvětšíte
Hlavolam KOLO ŠTĚSTÍ - My Intelligent Pets - obtížnost 2
 • Hlavolam KOLO ŠTĚSTÍ - My Intelligent Pets - obtížnost 2
 • Hlavolam KOLO ŠTĚSTÍ - My Intelligent Pets - obtížnost 2
 • Hlavolam KOLO ŠTĚSTÍ - My Intelligent Pets - obtížnost 2
1 488 Kč1 230 CZK bez DPHks
Kód:HLA-MID-2-2
Výrobce:My Intelligent Pets
Dostupnost:skladem

Hlavolam KOLO ŠTĚSTÍ - My Intelligent Dogs 

 

 

Úroveň náročnosti: obtížnost 2
Vhodné pro: malá, střední a větší plemena psů, kočky
Vhodný věk psa: štěně, dospělý, senior
Princip hlavolamu: otáčecí
Materiál: dřevo opatřené nátěrem na vodní bázi, který není škodlivý pro zvířata ani lidi, velice kvalitní zpracování
Trénink: posiluje trpělivost, zlepšuje motoriku
Rozměry: 28,5 x 28,5 x 24 cm

Hlavolam Kolo štěstí je dodáváno rozložené, součástí balení je názorný nákres na jednoduché sestavení celého hlavolamu.

 

Dřevěný hlavolam pro chytré psy a kočky KOLO ŠTĚSTÍ od rakouské značky My Intelligent Pets představuje novou výzvu pro vaše mazlíčky! Na rozdíl od hlavolamů s plochou základní hrací deskou, kde pes či kočka pracují hlavně packami a čumákem, u KOLA ŠTĚSTÍ je potřeba, aby točili kolem vertikálně a pořádně ho rozpohybovali. Hra trénuje jejich koncentraci a obratnost a zároveň posiluje jejich přirozené instinkty jako je hravost, zvědavost a čich.

Hlavolam je vhodný pro psy a kočky všech velikostí.

 

POPIS HLAVOLAMU:

Ve třech částech otočného bubnu jsou mezi dřevěnými lopatkami otvory. Ve dvou částech mají tyto otvory menší průměr 8 mm, takže tudy většina běžných pamlsků pro domácí mazlíčky nemá šanci propadnout. Pouze v jedné části jsou otvory o průměru 1,3 cm, tedy dostatečně velké na to, aby skrz ně pamlsky propadly, jakmile se pes či kočka pustí do hry a kolo roztočí. Doporučujeme zvolit pamlsky vhodné velikosti, aby mohly většími otvory snadno propadnout.

 

JAK SI HRÁT?

 1. Postranním otvorem nasypte do otočného bubnu hrst chutných a voňavých psích nebo kočičích pamlsků.
 2. Povzbuďte svého mazlíčka ke hře tím, že mu pomůžete roztočit kolo, aby zjistil, že se v něm ukrývají dobroty, které může získat sám zapojením své šikovnosti a chytrosti.
 3. Pochvalte svého pejska či kočku vždy, když se mu podaří nějaký pamlsek získat.
 4. Pokud chcete hru po čase více ztížit, můžete některé otvory v otočném bubnu přelepit páskou.

 

TIPY PRO PRÁCI S HLAVOLAMY OBECNĚ:

 • Do hlavolamu ukrývejte suché nedrolivé pamlsky.
 • Nechte psa či kočku koukat, když dobroty do hlavolamu ukrýváte. Povzbudíte tak jejich zájem o hru.
 • Buďte trpěliví i vy. Pokud dává řešení hlavolamu mazlíkovi zabrat, povzbuďte ho. Můžete mu také sami ukázat, jak jednotlivé herní prvky fungují.
 • Dobu hraní s hlavolamem dávkujte a v jednom zátahu nehrajte vice než 10 minut, i tato doba je pro zvířata mentálně velmi náročná.
 • Při společné hře mimoděk posilujete svůj společný vztah se svými domácími mazlíčky, to je další skvělé plus těchto interaktivních her. Užívejte si vaši společnou chvíli!

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:

Zvířata nenechávejte nikdy hrát hlavolam o samotě a pokud by začala některou součástku nebo samotný hlavolam kousat, hru ukončete. Pravidelně kontrolujte neporušenost hlavolamu a jeho součástek, abyste zamezili případnému zranění. Narušené herní prvky vyřaďte ze hry. Neslouží jako hračka pro děti.

 

PÉČE O HLAVOLAM:

Hlavolam nechte po použití volně stát, aby mohly jednotlivé prvky po případném oslintání vyschnout. V případě znečistění ho otřete vlhkým hadříkem a nechte oschnout. Nepoužívejte abrazivní čistící prostředky.

 

MATERIÁL:

Hlavolam je vyroben z certifikovaného dřeva opatřeného nátěrem na vodní bázi, který není škodlivý pro zvířata ani lidi. Udržujte hlavolam co nejvíce v suchu, abyste předešli naboptnání jednotlivých dřevěných částí.

My Intelligent Pets je rakouská společnost, jejichž výrobky jsou chráněny mezinárodním patentem a ochrannou známkou.

Upozornění: Zvířátka nenechávejte nikdy hrát hlavolam o samotě a pokud by začaly některou součástku nebo samotný hlavolam kousat nebo jinak ničit, hru ukončete. Pravidelně kontrolujte neporušenost hlavolamu a jeho součástek (např. třísky), abyste zamezili případnému zranění. Není určeno jako hračka pro děti.

 

Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam